REKLAMA
Znaleziono 643 wyników
Imeka rozpoczyna działalność deweloperską we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Imeka rozpoczyna działalność deweloperską we Wrocławiu
Firma z Jaworzna przygotowuje się do realizacji mieszkań w rejonie ulic Opolskiej i Rybnickiej na Ks...
Leśne Tarasy powstaną w podpoznańskim Zalasewieartykuł
Pokaż artykuł
Leśne Tarasy powstaną w podpoznańskim Zalasewie
Trwa budowa mini osiedla Leśne Tarasy dewelopera Fludra Development. W podpoznańskim Zalasewie powst...
IV etap osiedla Radosna rośnie pod Poznaniemartykuł
Pokaż artykuł
IV etap osiedla Radosna rośnie pod Poznaniem
W Zalasewie trwa rozbudowa osiedla Radosna. W ramach IV etapu powstaną 4 budynki wielorodzinne. Dwa...
Legnicka SSE – wzmacnia MŚP, zabiega o inwestorów w trzech nowych parkach przemysłowychartykuł
Pokaż artykuł
Legnicka SSE – wzmacnia MŚP, zabiega o inwestorów w trzech nowych parkach przemysłowych
Ponad 900 mln zł pozyskane jako wsparcie dla samorządów, kolejne miliony przeznaczone na inwestycje infrastrukturalne. Ośmiu nowych przedsiębiorców z innowacyjnymi projektami. Tak wyglądał 2022 r. w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Bieżący rok w LSSE zapowiada się równie ambitnie, bo spółka wspólnie z rządowymi agendami i samorządami planuje rozwój trzech parków przemysłowych. To kolejne ponad 1000 ha wolnych terenów inwestycyjnych.
Przy ulicy Braniborskiej we Wrocławiu zrealizowana zostanie nowa, duża inwestycja mieszkaniowaartykuł
Pokaż artykuł
Przy ulicy Braniborskiej we Wrocławiu zrealizowana zostanie nowa, duża inwestycja mieszkaniowa
W centrum Wrocławia, przy ulicy Braniborskiej planowana jest kolejna duża inwestycja mieszkaniowa. Tym razem swój nowy projekt w tej części stolicy Dolnego Śląska zrealizuje firma Dom Development Wrocław.
Galeria Bawełnianka w Bełchatowie pozyskała kolejnego, dużego najemcęartykuł
Pokaż artykuł
Galeria Bawełnianka w Bełchatowie pozyskała kolejnego, dużego najemcę
MediaExpert dołączył do grona najemców najnowocześniejszego centrum handlowego w Bełchatowie – Galerii Bawełnianka. Elektromarket w swoim najnowszym koncepcie zajmie powierzchnię ponad 600 mkw.
Kolejna znana marka dołącza do grona najemców Galerii Bawełnianka w Bełchatowieartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna znana marka dołącza do grona najemców Galerii Bawełnianka w Bełchatowie
Do grona najemców Galerii Bawełnianka dołączyła kolejna znana marka. Tym razem jest to polska sieć salonów modowych Carry. Będzie to jedyny sklep tej marki w mieście i zajmie pow. ok. 700 mkw.
Luksusowa marka jubilerska dołączyła do grona najemców Galerii Bawełnianka w Bełchatowieartykuł
Pokaż artykuł
Luksusowa marka jubilerska dołączyła do grona najemców Galerii Bawełnianka w Bełchatowie
Luksusowa marka jubilerska W.Kruk dołączyła do grona najemców w bełchatowskiej Galerii Bawełnianka, której otwarcie planowane jest na marzec 2023 roku.
W Szczecinie powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJA]artykuł
Pokaż artykuł
W Szczecinie powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJA]
W Szczecinie w lutym rozpocznie się budowa nowego parku handlowego. Inwestycja zlokalizowana będzie w północznej części miasta, przy ul. Polickiej, w dzielnicy Stołczyn. Przedsięwzięcie zrealizuje firma Trei Real Estate Poland Sp. z o.o. we współpracy z Patron Capital.
W podwrocławskiej Oleśnicy powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W podwrocławskiej Oleśnicy powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJE]
W liczącej ponad 35-tysięcy mieszkańców podwrocławskiej Oleśnicy ruszyła budowa nowego parku handlowego, nowej inwestycji spółki ME INVEST, należącej do Grupy TERG, właściciela największej polskiej sieci sklepów RTV i AGD.
W Opocznie powstanie nowy, duży park handlowy [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Opocznie powstanie nowy, duży park handlowy [WIZUALIZACJE]
W województwie łódzkim planowana jest budowa kolejnego nowego parku handlowego. Spółka Karuzela Holding z Warszawy wystąpiła w połowie lipca z wnioskiem o pozwolenie na budowę zespołu obiektów handlowo-usługowych w Opocznie.
[Wrocław] Dutkiewicz: stadion ma pozwolenie na użytkowanie. Po Euro przyjadą znane drużynyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Dutkiewicz: stadion ma pozwolenie na użytkowanie. Po Euro przyjadą znane drużyny
Benfica Lizbona, PSV Eindhoven i argentyński Velez Sarsfield zagrają w lipcu na Stadionie Miejskim w...
Polsko-czeskie spotkanie koordynacyjne drogowców w sprawie połączenia S3 i D11artykuł
Pokaż artykuł
Polsko-czeskie spotkanie koordynacyjne drogowców w sprawie połączenia S3 i D11
25 sierpnia 2021 r. w Obwodzie Utrzymania Drogowego Bolków w Sadach Dolnych przy drodze ekspresowej...
W Parku Handlowym Retalia w Grodzisku Mazowieckim pojawi się Deichmannartykuł
Pokaż artykuł
W Parku Handlowym Retalia w Grodzisku Mazowieckim pojawi się Deichmann
W planowanym do otwarcia w sierpniu Deichmann parku handlowym Retalia w Grodzisku Mazowieckim wśród najemców pojawi się Deichmann. Sklep tej znanej niemieckiej sieci zajmie powierzchnię ok. 450 mkw.
Do grona najemców Ozimska Park dołączyła znana, duża sieć elektromarketówartykuł
Pokaż artykuł
Do grona najemców Ozimska Park dołączyła znana, duża sieć elektromarketów
Trwają zaawansowane prace przebudowy dawnej Galerii Ozimskiej w Opolu. Będzie to kolejny w Polsce nowoczesny park handlowy – zrealizowany w miejscu dawnego projektu galerii handlowej z hipermarketem Tesco.
W Krakowie powstanie nowe centrum handlowe [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie powstanie nowe centrum handlowe [WIZUALIZACJE]
W północno‑wschodniej części Krakowa ruszają przygotowania do budowy nowego centrum handlowego Atut Kocmyrzowska. Obiekt powstanie na ponad 2,5‑hektarowej działce przy skrzyżowaniu ulic Morcinka i Kocmyrzowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie realizowanego węzła przesiadkowego z pętlą tramwajowo‑autobusową.
To już pewne. Pociągi wrócą po wielu latach na Dworzec Świebodzki we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
To już pewne. Pociągi wrócą po wielu latach na Dworzec Świebodzki we Wrocławiu
Dzięki dofinansowaniu z programu Kolej Plus na wrocławski dworzec Świebodzki po ponad 30 latach wrócą pasażerskie połączenia kolejowe. Dziś podczas konferencji prasowej w obecności Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego, Andrzeja Bittela – Sekretarza Stanu, pełnomocnika rządu ds. przeciwdziałania wykluczeniu komunikacyjnemu oraz przedstawicieli samorządu Wrocławia i Środy Śląskiej zainaugurowano realizację dolnośląskich projektów dofinansowanych w ramach Programu Kolej Plus.
Po 25 latach pociągi powróciły do Karpacza [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Po 25 latach pociągi powróciły do Karpacza [FILM]
Karpacz ponownie znalazł się na kolejowej mapie Polski. Powrót kolei do Karpacza to historyczne wydarzenie, które stało się możliwe dzięki niespotykanemu w skali kraju samorządowemu programowi odbudowy i rewitalizacji nieczynnych przez wiele lat linii kolejowych. W ten sposób Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przeciwdziała wykluczeniu komunikacyjnemu mieszkańców Dolnego Śląska.
KGHM zainwestuje kolejne miliardy złotych na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
KGHM zainwestuje kolejne miliardy złotych na Dolnym Śląsku
KGHM Polska Miedź S.A. zainwestuje kolejne miliardy złotych na Dolnym Śląsku. Wybuduje trzy nowe szyby górnicze na terenie Zagłębia Miedziowego. Zarząd Spółki podjął decyzję o rozpoczęciu prac w zakresie rozpoznania geologiczno-hydrogeologicznego dla projektów: GG-2 „Odra”, Retków oraz Gaworzyce. To przełomowy moment dla długoterminowego rozwoju KGHM oraz przyszłości realizacji planu zagospodarowania koncesjonowanych złóż. Szacunkowy koszt całej inwestycji wyniesie minimum 9 miliardów złotych.
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. kończą rok z rekordową kwotą przetargów i przedstawiają plany inwestycyjne na 2026 rokartykuł
Pokaż artykuł
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. kończą rok z rekordową kwotą przetargów i przedstawiają plany inwestycyjne na 2026 rok
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zaktualizowały plan postępowań przetargowych na 2025 rok. Zamiast pierwotnie zakładanych 16 mld zł, łączna wartość ogłoszonych postępowań osiągnie 27 mld zł. To znaczący wzrost w stosunku do wcześniejszych założeń i wyraźny sygnał dla rynku, że spółka jest wiarygodnym i aktywnym inwestorem, konsekwentnie realizującym ambitny program modernizacji polskiej sieci kolejowej.
REKLAMA